Chcete mít krásnou vzpomínku na Váš velký den?
Využijte služeb profesionálního kameramana!
 

Kameraman

Pár informací o mé osobě
Kontakt:
Tomáš Trávník
Dlouhá 300/63a
Darkovice

tel. 605 272 991
svatebnividea@seznam.cz

TOPlist

Průběh natáčení svatebního videa


Natáčení zpravidla začíná ráno u nevěsty, kdy se snažím zachytit práci kadeřnice, vizážistky až po strojení a oblékání svatebních šatů. Pokud je to časově možné, přesouvám se k ženichovi abych zachytil také přípravy "druhé strany." Následuje opět přesun k nevěstě a přípravy pro příjezd ženicha s kyticí. Po celou dobu se snažím co nejvěrněji zachytit atmosféru dne, svatební hosty a všímám si i detailů, které při finálním střihu dokreslí tu pravou slavnostní atmosféru.
   Další kapitolu tvoří svatební obřad. Ať už je obřad v kostele nebo na radnici, snažím se být při práci co nejméně nápadný a nenarušovat svou přítomností průběh obřadu. Po dohodě s fotografem si dokážeme vyhovět tak, abychom si vzájemně nepřekáželi. To se týká také následného fotografování, ze kterého čerpám záběry především pro svatební videoklip. Na Vašem videu však nesmí chybět ani záběry z hostiny, prvního manželského tance či krájení dortu. Rozproudit zábavu a veselí můžete formou soutěží, scének, svatební tombolou nebo karaoke. Všechny činnosti jsou zpracovány tak, aby video nenudilo, nebylo příliš dlouhé a bylo zábavné. K podbarvení používám vhodnou hudbu, kterou si můžete samozřejmě sami vybrat. Stejně tak lze do videa zařadit např. fotografie z dětství, společné foto atd. Závěrečnou kapitolu tvoří již zmiňovaný videoklip, ve kterém jsou sestříhány nejkrásnější okamžiky svatebního dne.

Rada na závěr
Pokud chcete mít opravdu originální a neotřelé svatební video, měli byste se zamyslet nad jeho scénářem s dostatečným časovým předstihem. Je dobré počítat s tím i v časovém harmonogramu svatebního dne, dát natáčení určitý prostor. Osobní konzultací Vám rád poradím, případně pomůžu s výběrem zajímavých lokalit. Video může být časově náročnější, ale výsledek Vás potom určitě ohromí!


POZOR AKCE !
© 2017 Svatební-videa.com All rights reserved